roig_tesalia

El lliurament de premis de la 2a edició d’aquest concurs es va fer el dia 27 de març a les 18.00h a l’Escola, els resultats del qual van ser:

Guanyador Premi Infantil:  Jan de San Martín (P-4) per  “La Cotorra del Parc Príncep de Girona”.

Guanyadora Premi Primària:  Sara Duran (3r) per  “Fanal o finestra”.

Guanyadora Premi Secundària:  Astrid Martínez (2n ESO) per   “El sol juga a l’hospital del barri”.

Menció Especial Infantil: Pau Gimeno (P5) per  “El parc de baix (juguem)”

Enhorabona a tots els participants! Les fotografies ja estan exposades a l’entrada de Primària per a les famílies.

Podeu clicar a sobre de la foto i la veureu ampliada.

Cotorra

foto

Llistat de finalistes

Categoria Infantil:

Jan de San Martín – P-4

Pau Gimeno – P-5

 

Categoria Primària:

Michael Gris  – 6è

Víctor Rodriguez – 6è

Xènia Nicolau – 3r

Biel de San Martín – 2n

Sebastian Marin – 6è

Sara Duran – 3r

Martina Guirao – 2n

Oliver Coroba – 4t

Pol Nicolau – 6è

Bernat Vallejo – 2n

Lua Morales – 6è

Noa Martínez – 4t

Rubén Sardelli – 5è

 

Categoria ESO:

Clàudia Mangiron – 3r ESO

Bin Chen – 1r ESO

Alba de la Cruz – 3r ESO

Pol Ventura – 4t ESO

Laia Ventura – 1r ESO

Vicenç Lleixà – 3r ESO

Susana Bolton – 3r ESO

Ricard Rodríguez – 3r ESO

Desirèe Prades – 1r ESO

Marina Morales – 2n ESO

Astrid Martínez – 2n ESO

Anna Iturralde – 2n ESO

Kevin Francisco Guerrero – 4t ESO

fotografies_roig_tesalia

Divendres dia 11 a les sis de la tarda es va efectuar l’entrega dels premis del 1r Concurs fotogràfic Memorial Josep Roig.

De les tres categories convocades, va quedar deserta la d’Infantil.
En la categoria de Primària els resultats van ser:

-Menció especial: “Omplint el carret d’il·lusió″ de Noa Martínez.
-Guanyador: “La màgia de Sant Pau” de Pol Nicolau.

En la categoria de Secundària:

-Menció especial: “Tornar a la infantesa” de Marina Morales.
-Guanyador: “Segles d’història, un racó de pau” de Ricard Rodriguez.

L’enhorabona a tots els participants per la qualitat de les seves propostes. Aviat les podreu veure totes exposades.

El llistat de finalistes:

PRIMÀRIA:
* Paula Rabascall Puente -1r
* Xènia Nicolau Jorban -2n
* Noa Martínez Nicolau -3r
* Jan Tena Rajadell -5è
* Lua Morales Lillo -5è
* Pol Nicolau Jorba -5è

SECUNDÀRIA
* Aina Casal Pelegrí -1r
* Astrid Martínez Nicolau -1r
* Marina Morales Lillo -1r
* Anna Iturralde Méndez -1r
* Ricard Rodríguez Dargallo -2n
* Vicens Lleixà Esteller -2n
* Alba de la Cruz Folch -2n
* Eric Ortega Bentanachs -2n
* Sabrina Duré Galeano -2n
* Mireia Carreras Galindo -2n
* Sharmila Collado Serrano -2n
* Nadia Tena Rajadell -2n
* Susana Bolton Puey -2n
* Miguel Àngel Ariosa Puente -3r
* Alba Taboada Díaz -3r
* Zecheng Shen -3r
* Nieves Zhang -4t

A la imatge podeu veure les fotografies exposades a l’entrada de Primària.